ГОЛОВНА Про музей Колекція Виставки МУЗЕЙ TV МУЗЕЙ ДІТЯМ Вiдвiдувачам Новини Видання Нашi проекти Контакти
c    20.06.2019
по  15.09.2019

Коллекция музея : "Літній щоденник"


«Літній щоденник» - таку назву має виставка, яка відкривається 20 червня у Музеї сучасного мистецтва України.


Добірка з музейної колекції - сторінки щоденника, що асоціативним рядом повертають нас до чарівності буденного життя, до тих незабутніх моментів, які дарує нам простий, але незабутній літній день.


Ми чекаємо на зустріч з літом весь рік, а коли приходить пора, намагаємося вловити незабутнє у ті короткі ночі та довгі світлі дні, сповнені неочікуваного...


«Літній щоденник». Понад сім десятків робіт-відвертостей. Сторінки, написані талановитою рукою, вписані в музейну колекцію. Збірник вражень від тих, кого зараз назвуть «класиками» і тих, кого віднесуть до наших сучасників, які розповідають вже новою мистецькою мовою.


Щоденник - особистісні мистецькі прояви - світ, яким хочеться поділитися. Харків'яни: А.Сафаргалін, Б. Колесник, Ю. Вінтаєв, П. Шигимага, В.Чаус, О.Єсюнін, львів'яни: Р. Сельський, С.Тітко, кримчани: В.Бернадський, закарпатці: Л.Бровді, Н.Мірончук- Дідик, одесити: А.Лоза, Ю.Зільберберг, кияни: О. Захарчук, Є. Котков, О.Павлов, Л.Рапопорт, Ю.Малішевській, В.Григоров, М. Дерегус, С.Кошовий та ін.


Формуючи виставку, відрадно бачити, як багато творів, що поповнили колекцію музею. Випускники художніх вузів України, в розмаїтті підходів і живописних прийомів створюють панорамний образ льотного дня, самої сонячної пори року - це «Літній щоденник».


 В експозиції харків'яни: А.Сафаргалін, Б. Колесник, Ю.Вінтаєв, П. Шигимага, В.Чаус, О.Єсюнін, львів'яни: Р. Сельський, С.Тітко, кримчани: В.Бернадский,  закарпатці: Л.Бровді, Н.Мірончук-Дідик, О.Войтовіч, одесити: А.Лоза, Ю.Зільберберг, кияни: Е. Котков, О.Павлов, Л.Рапопорт, Ю.Малішевській, В.Григоров.

Ми побачимо твори Марти Базак, Ленура Веліляєва, Олександра Войтовича, Наталії Кохаль, Анатолія Галецького, Олександра Ольхова, Зої Орлової, Галини Попінової, Ганни Файнерман, Олександра Міловзорова, Елеонори Щеглової та інших...


Розділити з нами читання сторінок щоденника, відчути співзвучність з авторським поривом, наповнитися позитивом спілкування - літне завдання експозиції.


Впевнені, що позитивний настрій народжується від нашого власного погляду на світ, можливості бачити, та вміння радіти - адже з таких фрагментів і складається щоденник нашого буття.


Сторінку літа ми читаємо сьогодні!..